Potwierdź – wyślij zgłoszenie

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażone przez siebie zgody, a wycofanie zgody może nastąpić przez Pani/Pana jednostronne oświadczenie złożone w dowolnej formie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

(1) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą firmy: LX Hausys Europe GmbH, Polflor Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) Po wyrażeniu zgody nr 1 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingowym (wysyłka zaproszeń na spotkania organizowane przez eduArch) poprzez e-mail bądź telefonicznie. Po wyrażeniu zgody nr 2 dane osobowe będą przekazywane i przetwarzane przez partnerów obecnych na spotkaniu w celach marketingowych (poprzez e-mail bądź telefonicznie).
2) Dane osobowe pozyskiwane są z wypełnionego formularza zapisu na spotkanie oraz ze źródeł ogólnodostępnych.
3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania wyrażonej zgody.
4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
5) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
6) Wyraźnie zgód jest dobrowolne. Jeśli jednak chce Pani/Pan otrzymywać wiadomości zarówno od eduArch, jak i partnerów, niezbędne jest wyrażenie wszystkich zgód łącznie. Bez tego nie będziemy mogli się z Państwem kontaktować za pośrednictwem e-maila bądź telefonicznie.
7) Informujemy, że uczestnictwo w spotkaniu upoważnia jednocześnie do wykorzystania Państwa wizerunku w relacji (film, zdjęcia) z wydarzenia, która zostanie umieszczona na stronie, fanpage eduArch oraz w zależności od potrzeby na stronach i fanpage partnerów spotkania.

Kontakt

Agnieszka Berens

tel. +48 512 530 511

a.berens@eduarch.pl

Magda Lissner

tel. +48 602 514 461

m.lissner@eduarch.pl